وبلاگ

فیلتر تصفیه آب

چه فیلتری برای دستگاه تصفیه آب بخریم؟

یکی از مهم ترین بخش های دستگاه های تصفیه آب، فیلتر آن است. انواع مختلفی از فیلترهای تصفیه آب در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد؛ در نظر بگیرید که چه فیلتری متناسب با خانه ، سبک زندگی و بودجه شما است. تعیین اینکه کدام نوع برای شما مناسب ترین است – یا اینکه اصلاً به فیلتر احتیاج دارید – بستگی به این دارد که شما چه عملکردهایی را می خواهید فیلتر ارائه دهد. هیچ فیلتری تمام آلودگی ها را از بین نمی برد ، بنابراین درک آنچه فیلترها انجام می دهند و انجام نمی دهند مهم است.

فیلترها چه چیزهایی را حذف می کنند؟

برای دیدن اینکه آیا دارای گواهینامه NSF است ، برچسب را بخوانید. اگر اینگونه باشد ، می توانید از پایگاه داده NSFExternal جستجو کنید تا درمورد اینکه کدام مدل خاص برای محافظت در برابر شما دارای مجوز است ، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برچسب های موجود در فیلترهای آب نیز به طور معمول آلودگی های کاهش یافته را بیان می کنند ، که می تواند به شما در راهنمایی انتخاب شما کمک کند. حتماً برچسب ها را با دقت بخوانید و ادعاهای سازنده را با یک منبع مستقل تأیید کنید ، زیرا همه نمایندگان فروش با نیازهای شما آشنا نیستند.

فیلتر تصفیه آب

به خاطر داشته باشید که بیشتر مارک ها انواع مختلفی از فیلترها را شامل می شوند. افراد فروش ممکن است بتوانند به شما در انتخاب مناسب کمک کنند اما به یاد داشته باشید که بعضی اوقات برای فروش یک مارک خاص به آنها مبلغی پرداخت می شود. شما باید ادعاها را بررسی کرده و چاپ ریز روی بسته بندی فیلتر را برای خود بخوانید و اطمینان حاصل کنید که این کار قبل از خرید برای اهداف شما کار خواهد کرد.

فیلتر تصفیه آب خانگی
فیلتر تصفیه کنت

فرض نکنید اگر فیلتر آلودگی را از بین ببرد، تمامی مواد شیمیایی موجود در آب را نابود می کند چراکه برخی از دستگاه های تصفیه آب اغلب میکروب ها را به طور موثری از بین نمی برند و برعکس. برخی از دستگاه های تصفیه آب که مواد شیمیایی را از بین می برند ، مانند اسمز معکوس ، تبادل یونی یا سیستم تقطیر ، ممکن است فلوراید را از بین ببرند. کودکانی که آب با فلوئور کمتر از  0.6>ppmدر آب می نوشند ممکن است به یک مکمل فلوراید نیاز داشته باشند. برای توصیه های خاص با متخصص اطفال یا دندانپزشک کودک خود مشورت کنید.

فیلترسه گانه تصفیه آب

 

هزینه دستگاه تصفیه آب چقدر است؟

قیمت سیستم های مختلف تصفیه می تواند بسیار متفاوت باشد ، از سیستم های ساده تا سیستم های پیچیده ای که قیمت بالایی دارند و نیاز به نصب حرفه ای دارند. علاوه بر قیمت خرید و نصب سیستم ، هزینه ، برنامه و سهولت نگهداری از قبیل تغییر کارتریج های فیلتر را در نظر بگیرید. دستگاه تصفیه آب برای عملکرد صحیح نیاز به مراقبت دارد ازجمله اینکه حواسمون باشد چه زمانی فیلترهای آن را تعویض کنیم.

به چه میزان آب تصفیه شده نیاز دارید؟

برخی از فیلترها کند هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند مقادیر زیادی آب را به سرعت فیلتر کنند. اگر فقط برای آب آشامیدنی شخصی به فیلتر نیاز دارید ، ممکن است به فیلتر سریع نیاز نداشته باشید.

 

به چه نوع تصفیه نیاز دارید و چه فیلتری مناسب خانه شماست؟

فیلترهایی که معمولاً در خانه ها و فروشگاه ها یافت می شوند شامل پارچ های تصفیه آب ،فیلترهای زیر سینک و واحدهای تصفیه خانه هستند. هیچ فیلتر یا سیستم تصفیه ای 100٪ در از بین بردن تمام آلاینده ها از آب موثر نیست ، و قبل از خرید باید بدانید که فیلتری که قصد خرید آن را دارید قرار است چه کاری انجام دهد (به مرحله 1 مراجعه کنید). همه فیلترهای نوع خاص از همان فناوری استفاده نمی کنند ، بنابراین باید برچسب را با دقت بخوانید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: